Uchwyty Magnetyczne Neodymowe i Ferrytowe

Uchwyty Magnetyczne Neodymowe i Ferrytowe

Magnetyczne uchwyty neodymowe

Ze względu na specyficzną konstrukcję oraz zasadę działania uchwyty magnetyczne neodymowe cieszą się uznaniem odbiorców reprezentujących różne branże i sektory przemysłu. Z ich zalet korzysta m.in. branża motoryzacyjna, rolnictwo, a także szeroko rozumiana branża reklamowa. Jak powstają magnetyczne uchwyty neodymowe i czym się charakteryzują?

Uchwyty magnetyczne neodymowe powstają na bazie magnesu neodymowego i metalowej obudowy. Ze względu na brak możliwości wykonania gwintu bezpośrednio w magnesie (magnes neodymowy jest bardzo ruchy) gwintuje się obudowę. To pozwala na uzyskanie uchwytów magnetycznych o bardzo dużym udźwigu, a zarazem podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Układ magnetycznych zachodzący pomiędzy wkładem neodymowym a obudową może wpływać  niekorzystnie na zasięg magnesu, dlatego aby wykorzystać pełen potencjał uchwytów magnetycznych neodymowych należy je stosować bezpośrednio do materiału. Przy czym, magnetyczne uchwyty neodymowe i tak są uważane za najsilniejsze spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Uchwyty magnetyczne neodymowe – oferta Promagnesy

Odpowiadając na potrzeby oraz oczekiwania Klientów reprezentujących różne sektory rynku oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości uchwytów magnetycznych o bardzo dobrych parametrach użytkowych. Oferowane uchwyty różnią się przede wszystkim typem konstrukcji, a także siłą udźwigu uzależnioną od zastosowanego wkładu neodymowego. W Hurtowni i Sklepie Promagnesy znajdziecie Państwo przede wszystkim uchwyty:

  • pod stożkowy łeb śruby,
  • pod cylindryczny łeb śruby,
  • z gwintem zewnętrznym,
  • z gwintem wewnętrznym.

Uchwyty magnetyczne neodymowe polecamy wybierać adekwatnie do wymaganych w dla danego zastosowania parametrów technicznych. W przypadku wątpliwości dotyczących wyboru uchwytów zachęcamy do kontakty. Eksperci Promagnesy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w doborze adekwatnych rozwiązań. Nasze uchwyty magnetyczne neodymowe to gwarancja wysokiej sprawności, jakości wykonania oraz konkurencyjnej ceny. Pytania możecie Państwo kierować do nas drogą mailową lub telefoniczną.

Main Menu