Z gwintem wewnętrznym

Z gwintem wewnętrznym

Uchwyty magnetyczne z gwintem wewnętrznym

Uchwyty magnetyczne z gwintem powstają na bazie wysokiej jakości magnesów neodymowych będących najmocniejszymi magnesami na rynku oraz odpornej na czynniki zewnętrzne obudowy ze stali nierdzewnej. Uchwyty są produkowane w dwóch wariantach – z gwintem wewnętrznym i zewnętrznym. Uchwyty magnetyczne z gwintem wewnętrznym umożliwiają wkręcenie w uchwyt śruby mocującej. Uchwyty z gwintem zewnętrznym zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby można je było wkręcać w otwory gwintowane. Sposób gwintowania uchwytu (gwint wewnętrzny lub zewnętrzny) odrywa istotną rolę w instalacji magnesu w środowisku pracy, dlatego przed wyborem konkretnego rozwiązania zawsze warto się upewnić, czy w danej aplikacji będą nam potrzebne uchwyty gwintowane wewnętrznie czy zewnętrznie.

Uchwyty magnetyczne z gwintem – charakterystyka

Główną zaletą uchwytów magnetycznych jest koncentrowanie siły magnetycznej w obszarze punktu montażowego, co umożliwia bezpieczne stosowanie uchwytów w systemach przechowywania, przenoszenia, podnoszenia i montażu elementów stalowych. W zależności od potrzeb danego środowiska pracy neodymowe uchwyty magnetyczne z gwintem wewnętrznym mogą być wykorzystywane do przechowywania i przenoszenia drobnych części, jak i dużych komponentów. Oferowane systemy mogą być również wykorzystywane jako zamknięcia oraz wieszaki magnetyczne.

Wybierając uchwyty magnetyczne z gwintem wewnętrznym warto mieć na uwadze fakt, iż faktyczny udźwig uchwytu jest uzależniony od wielu czynników. Przede wszystkim od maksymalnego udźwigu samego magnesu neodymowego, ale również od rodzaju zastosowanej stali, grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt i grubości szczelny pomiędzy uchwytem a metalową powierzchnią.

Hurtownia i Sklep Promagnesy – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oferujemy wysokiej jakości uchwyty magnetyczne z gwintem. Oferowane uchwyty powstają na bazie najlepszych magnesów neodymowych oraz wysokiej jakości obudowy ze stali nierdzewnej. Uchwyty są gwintowane wewnętrznie, co umożliwia ich bezproblemową aplikację wszędzie tam, gdzie montaż uchwytu wymaga zastosowania śruby.

Uchwyty magnetyczne z gwintem wewnętrznym dostarczamy o różnym udźwigu, umożliwiając tym samym adekwatny dobór rozwiązania do konkretnych zastosowań. Obok standardowych uchwytów magnetycznych oferujemy również uchwyty na zamówienie. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, wysoką jakości oraz estetykę wyrobu gotowego oraz niezmiennie konkurencyjną cenę. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z Działem Obsługi Klienta.

Main Menu