Z gwintowaną tuleją

Z gwintowaną tuleją

Uchwyty magnetyczne z tuleją

Uchwyty magnetyczne z gwintowaną tuleją to rozwiązania, które powstają na bazie najmocniejszych na rynku magnesów neodymowych oraz niklowanych, stalowych kubków. Doskonałe właściwości magnetyczne magnesów neodymowych w trwałej i solidnej oprawie przekładają się na szerokie spektrum zastosowań, jakie uchwyty magnetyczne znajdują w aplikacjach przemysłowych i nie tylko. Ze względu na oferowane właściwości wykorzystuje się je m.in. w: przemyśle, budownictwie, inżynierii, motoryzacji, a także w rolnictwie, gdzie są wykorzystywane przede wszystkim jako komponenty systemów przechowywania, przenoszenia, podnoszenia i montażu elementów stalowych.

Czym się charakteryzują uchwyty magnetyczne z tuleją?

Rzeczywisty udźwig uchwytów magnetycznych jest uzależniony od wielu czynników, takich jak:

  • udźwig samego magnesu,
  • grubość metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt,
  • grubość szczelny pomiędzy uchwytem a metalową powierzchnią,
  • rodzaj zastosowanej stali.

Wybierając uchwyty magnetyczne z gwintowaną tuleją do konkretnych aplikacji należy prawidłowo określić pożądany udźwig pojedynczego uchwytu. Należy również pamiętać o temperaturze w miejscu pracy uchwytu. Magnesy neodymowe odznaczają się dużą stabilnością temperaturową, ale nie są przystosowane do pracy w temperaturze otoczenia przekraczającej 800C.

Uchwyty magnetyczne z tuleją w ofercie Hurtowni i Sklepie Promagnesy

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów oferujemy wysokiej jakości uchwyty magnetyczne z gwintowaną tuleją. W stałym asortymencie posiadamy rozwiązania o zróżnicowanym udźwigu maksymalnym, co umożliwia adekwatny dobór uchwytu do danej aplikacji. Obok uchwytów standardowych zapewniamy również możliwość przygotowania produktu na zamówienie. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą,  a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Dział Obsługi Klienta z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania. W asortymencie posiadamy również uchwyty magnetyczne na bazie magnesów neodymowych o innej konstrukcji.

Main Menu