Magnesy Pierścieniowe

Magnesy Pierścieniowe

Magnes ferrytowy pierścieniowy

Magnes ferrytowy pierścieniowy to jeden z najczęściej produkowanych magnesów na świecie. Do jego wyrobu wykorzystuje się ferryt baru lub ferryt strontu. Magnesy ferrytowe są dostępne w dwóch wersjach – izotropowej oraz anizotropowej. Magnesy ferrytowe izotropowane charakteryzują się słabszym działaniem, podczas gdy odmiana anizotropowana przyciąga silniej. To jaki magnes ferrytowy pierścieniowy wybierzemy będzie zależało od jego planowanego zastosowania.

Marka Promagnesy oferuje Klientom szeroki wybór magnesów ferrytowych pierścieniowych, które – zgodnie ze swoją nazwą – odznaczają cię charakterystycznym kształtem pierścienia. Nasze wyroby magnesujemy w kierunku osi. W stałej ofercie posiadamy magnesy ferrytowe o zróżnicowanych parametrach technicznych, co pozwala na ich bezkompromisowy dobór do konkretnych zastosowań.

Gdzie można zastosować magnes ferrytowy pierścieniowy?

Magnes ferrytowy pierścieniowy odznacza się relatywnie wysoką odpornością cieplną i chemiczną, a jednocześnie niskim kosztem produkcji. To stwarza możliwości dla wielu gałęzi przemysłu i przekłada się na liczne zastosowanie magnesów pierścieniowych, które mogą posłużyć do produkcji zabawek, artykułów gospodarstwa domowego, urządzeń elektronicznych, zamków magnetycznych, a nawet silników i prądnic.

Magnesy ferrytowe pierścieniowe – wyroby gotowe i magnesy na zamówienie

Klientów, którzy nie znaleźli w ofercie magnesów ferrytowych pierścieniowych o pożądanych parametrach zachęcamy do kontaktu. Obok standardowych rozwiązań oferujemy magnesy na zamówienie, gwarantujemy przy tym krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, wysoką jakość produktu gotowego i konkurencyjne ceny. Jednocześnie zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie doboru produktów o odpowiednich parametrach technicznych, które korespondować będą z wymaganiami stawianymi przez środowisko pracy magnesu.

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu na magnesy ferrytowe płytkowe i walcowe, a także akcesoria do magnesów i magnesy neodymowe.

Main Menu