PROMAGNESY.com

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszym sklepie internetowym Pro Magnesy.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w sprzedaży magnesów oraz wielu pomyślnie zrealizowanym projektom, zgromadziliśmy wiedzę pozwalającą nam z sukcesami odpowiadać na potrzeby rynkowe i konkretne zapytania ofertowe.

W naszej sklepie znajdziecie Państwo szeroki asortyment magnesów neodymowych, ferrytowych, uchwyty magnetyczne z magnesami neodymowymi i ferrytowymi oraz produktów magnetycznych.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz konkurencyjnymi cenami.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową.

Realizujemy indywidualne zamówienia, według projektów klienta lub pomagamy w dobraniu najlepszego rozwiązania.

Dla stałych odbiorców przygotowujemy oferty specjalne.

Zamówienia można składać w formie elektronicznej (email: sklep@promagnesy.com) telefonicznie pod numerem telefonu: +48 733 332 899, oraz po przez stronę internetową sklepu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy PROMAGNESY.com

Odpowiedzialność i bezpieczeństwo

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich nie pożądanych skutków działania magnesów. Dlatego Kupujący przed rozpoczęciem pracy z magnesami powinien zapoznać się z podstawowymi zagrożeniami i zasadami obchodzenia się z magnesami.

Magnesy neodymowe mimo swojej atrakcyjności nie są zabawką. Siła z jaką oddziałują na siebie magnesy może doprowadzić do zgniecenia palców lub przyszczypnięcia palców. Istnieje też możliwość połknięcia małych elementów.

Duże magnesy działają na siebie z nieoczekiwanie ogromną siłą z której wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Łatwo wtedy o przytrzaśnięcie palców lub innych wystających części ciała. W niektórych przypadkach konieczne będzie hospitalizacja. Radzimy zachować szczególną ostrożność podczas pracy z magnesami, używać rękawic ochronnych.

Magnesy neodymowe są spiekami ceramicznymi, dlatego łatwo je złamać lub z kruszyć.Dotyczy to przede wszystkim cienkich magnesów. Należy unikać nie kontrolowanych zderzeń magnesów i nie próbować ich wyginać. Łączenie i rozłączanie magnesów powinno odbywać się poprzez ostrożne zsuwanie lub nasuwanie ich na siebie, przy większych magnesach należy użyć płytek dystansujących. Magnesów nie należy też ciąć, wiercić lub obrabiać winny sposób magnesów bez użycia specjalistycznego sprzętu przeznaczonego do tego celu. Magnes podczas obróbki prawdopodobnie ulegnie zniszczeniu (pęknie),a uszkodzenie – pozbawienie powłoki ochronnej powoduje utlenianie się magnesu. Pył magnetyczny jest łatwopalny.

 Silne pole magnetyczne może doprowadzić do uszkodzenia urządzeń elektronicznych oraz pomiarowych. Magnesy należy przechowywać w bezpiecznej odległości od monitorów,telewizorów, nośników pamięci, zegarków, głośników, komputerów itp. Magnesy mogą doprowadzić do zakłócenia pracy liczników prądu, wodomierzy i innych urządzeń pomiarowych. Duże magnesy neodymowe mogą zakłócić pracę rozruszników serca.

Nie do końca znamy wpływ silnego pola magnetycznego na organizm człowieka. Dlatego nie powinniśmy narażać naszego organizmu na długotrwałe działanie pola magnetycznego. Osoby uczulone na Nikel powinny ograniczyć bezpośredni kontakt z magnesami neodymowymi, ponieważ te pokryte są niklem.

7. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich niebezpieczeństw i skutków związanych z używaniem magnesów prosimy o rozsądne i ostrożne postępowanie z magnesami.

8. Kupując magnesy w naszym sklepie, Kupujący potwierdza zapoznanie się z naszymi ostrzeżeniami i zagrożeniami jakie może ze sobą nieść niewłaściwe lub nieostrożne obchodzenie się magnesami.

Godziny pracy

Poniedziałek:7:00-18:00
Wtorek:7:00-18:00
Środa:7:00-18:00
Czwartek:7:00-18:00
Piątek:7:00-18:00
Sobota:Nieczynne
Niedziela:Nieczynne
Mój wózek
Lista życzeń
Ostatnio oglądane
Kategorie