Magnesy pod Śrubkę

Magnesy pod Śrubkę

Magnesy pod śrubę – niezawodny komponent systemu montażowego

Neodymowe magnesy pod śrubę to funkcjonalne podkładki, które znajdują zastosowanie w licznych aplikacjach. Stosuje się je wszędzie tam, gdzie ważne jest stabilne utrzymanie śruby w miejscu przyłożenia. Podkładki można z powodzeniem stosować zarówno w przypadku sztywnych, jak i ruchomych połączeń. Ich zastosowanie daje pewność, że śruba zespalająca ze sobą dwa elementy nie wykręci się, niezależnie do tego jak obciążone czy intensywnie użytkowane będzie połączenie. W praktyce magnesy pod śrubę pozwalają więc uzyskać bezpieczeństwo i stabilność połączenia, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności elementu, od której nierzadko zależy sprawne działanie całego układu. Co ważne, połączenia, w których zastosowano magnesy pod śrubę zachowują wszystkie parametry fizyczne charakterystyczne dla połączenia śrubowego. Pod tym względem podkładki stanowią dodatkowe zabezpieczenie i udogodnienie ułatwiające i przyspieszające montaż.

Najważniejsze cechy magnesów pod śrubę

Neodymowe magnesy pod śrubę odznaczają się licznymi parametrami umożliwiającymi ich bezpieczną aplikację w większości gałęzi przemysłu. Oferowane rozwiązania gwarantują:

  • dużą siłę przyciągania,
  • wysoką wartość remanencji,
  • wysoką odporność cieplną.

Dodatkowo za wyborem magnesów pod śruby przemawia uniwersalny charakter systemu montażowego, który może efektywnie funkcjonować w dowolnym środowisku pracy, także w tym najbardziej wymagającym. Warto przy tym zwrócić uwagę na walory ergonomiczne stosowania neodymowych magnesów pod śrubę. Tego typu podkładki pozwalają utrzymać komponenty w miejscu podczas przykręcania, co znacząco przyspiesza montaż i z pewnością go ułatwia.

Klientów zainteresowanych zakupem magnesów pod śrubę zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. Oferujemy wysokiej jakości podkładki neodymowe o zróżnicowanych parametrach fizycznych. Jednocześnie przyjmujemy zamówienia na magnesy niestandardowe. Gwarantujemy szybką realizację zamówień, wysoką stabilność wymiarową, jakość oraz korzystną cenę. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnych rozwiązań dla konkretnych zastosowań.

Main Menu