Opaski magnetyczne

Opaski magnetyczne

Opaski Magnetyczne Narzędziowe

Opaski magnetyczne narzędziowe to niezwykle proste, a zarazem funkcjonalne akcesorium o wszechstronnym zastosowaniu. Ze względu na swoje właściwości opaski magnetyczne znacząco ułatwiają pracę zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom. Korzystają z nich stolarze, cieśle, mechanicy samochodowi, pracownicy firm remontowo-budowlanych oraz elektrycy. Za ich wyborem przemawia prosta konstrukcja oferująca szerokie możliwości użytkowania w zróżnicowanych środowiskach pracy. Opaski są przeznaczone do noszenia na nadgarstku.

Jak działają opaski magnetyczne?

Opaski magnetyczne narzędziowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagany jest szybki i dogodny dostęp do drobnych akcesoriów montażowych – śrubek, gwoździ, wkrętów, metalowych podkładek. Dzięki znajdującym się w opasce magnesom metalowe detale przywierają do jej powierzchni, co w praktyce przyspiesza i ułatwia wykonywanie prac montażowych. Opaski pozwalają zorganizować i usystematyzować akcesoria montażowe, eliminując konieczność schodzenia z drabiny, sięgania do opakowania czy kieszeni lub szukania śrubek odłożonych na różne powierzchnie.

Opaski Magnetyczne w sklepie Promagnesy

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów sklep internetowy Promagnesy oferuje szeroki wybór opasek magnetycznych narzędziowych do różnych zastosowań. W stałym asortymencie posiadamy opaski wyposażone w osiem silnych magnesów neodymowych, które umożliwiają utrzymanie akcesoriów i narzędzi o wadze maksymalnej nieprzekraczającej 3 kilogramów. Opaski zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zapewniać wysoki komfort pracy z akcesorium, a zarazem jego trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Podwójne mocne szwy na łączeniach zapewniają dodatkową ochronę i wzmocnienie, podczas gdy zastosowany do ich produkcji materiał typu kordura gwarantuje podwyższoną żywotność opasek. Są one odporne na ścieranie, rozrywanie i wszelkie obciążenia.

Jak prawidłowo wybrać rozmiar opaski magnetycznej?

Opaski narzędziowe z wkładem magnetycznym to akcesorium produkowane w rozmiarze uniwersalnym. Opaska posiada bardzo mocny rzep, który umożliwia komfortowe dopasowanie do obwodu nadgarstka. Jednocześnie całość została wykończona w taki sposób, aby nie powodować dyskomfortu, ani podrażnień nawet przy długotrwałym noszeniu.

ProMagnesy