Taśmy Magnetyczne

Taśmy Magnetyczne

Taśmy magnetyczne w naszej ofercie

Oferujemy różne typy taśm magnetycznych: neodymowe oraz ferrytowe. Są przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców profesjonalnych i prywatnych. Mogą być stosowane w różnych gałęziach przemysłu, a także w elektronice, motoryzacji, energetyce, reklamie, wystroju wnętrz i wielu innych miejscach i branżach. Taśmy neodymowe to jedne z najsilniejszych materiałów magnetycznych, przeznaczone do tworzenia wyjątkowo silnych i stabilnych połączeń. Taśmy ferrytowe są natomiast produkowane z ferrytu, odznaczają się nieco mniejszą siłą przyciągania, jednak lepiej znoszą pracę w trudnych warunkach. Oba typy taśm oferujemy w naszym sklepie.

Taśmy magnetyczne neodymowe i ferrytowe – zastosowanie

Nasze taśmy mogą być stosowane w celu przymocowania wybranego przedmiotu do powierzchni metalowej. Mogą być wykorzystywane jako uchwyty na różnych rozmiarów narzędzia, przybory warsztatowe i kuchenne. Można za ich pomocą przyczepiać oznaczenia względem regałów, półek i szuflad. Nadają się także do wykorzystania w produkcji magnesów kuchennych oraz mocowań względem powierzchni metalowych. Są też łatwe w samodzielnej obróbce, co pozwala na ich swobodne przycinanie w dowolnym miejscu. Można w tym celu użyć zwykłych nożyczek lub noża.

W naszej ofercie znajdą Państwo taśmy o różnych rozmiarach (szerokości i długości) oraz różnym stopniu wytrzymałości. Dla odbiorców prywatnych, którzy pragną za ich pomocą zorganizować przestrzeń w swoim warsztacie lub garażu, polecamy taśmy ferrytowe wielobiegunowe. Są w stanie znieść udźwig na poziomie około 100 g na cm2. Dla odbiorców komercyjnych, pragnących stworzyć stabilne i silne mocowania, polecamy taśmy neodymowe, których wydajność nawet kilkukrotnie przewyższa ferryt. Mogą znieść obciążenie na poziomie około 450 g na cm2. Z pewnością oba typy taśm staną się świetnym uzupełnieniem wyposażenia w Państwa miejscu pracy, warsztacie lub pracowni.

Najlepszej jakości taśmy magnetyczne

Udostępniamy Państwu wyłącznie wysokiej klasy i najlepiej wykonane taśmy magnetyczne neodymowe i ferrytowe. Doskonale wiemy jak ważny jest dostęp do dobrej jakości mocowań magnetycznych, które są niezastąpione w wielu miejscach, zakładach pracy i branżach. Dlatego dokładamy starań, by nasze produkty były w stanie zaspokoić potrzeby wszystkich nabywców i użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz składania zamówień. Nasze taśmy magnetyczne są dostępne od zaraz, w dowolnie wybranej ilości. Zapraszamy też do nawiązania kontaktu oraz zgłaszania zapytań – chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa wątpliwości oraz przedstawimy szczegóły naszej oferty.

ProMagnesy