Magnesy do identyfikatorów

 • Uchwyt do Identyfikatora LSBM-1

  Wymiary uchwytu:
  Długość: 45,3 mm
  Szerokość: 13,2 mm
  Grubość: 6,2 mm (łącznie z pianką samoprzylepną 3M i magnesami)

  2.21 zł 1.80 zł netto

  Kupując więcej płacisz mniej:

  nettobrutto
  od 1 szt1.81.8
  od 150 szt1.691.69
  od 400 szt1.581.58
  od 700 szt1.481.48

  Uchwyt do Identyfikatora LSBM-1

  2.21 zł 1.80 zł netto
 • Uchwyt do identyfikatora LSBM-5

  Wymiary uchwytu:
  Długość: 45,1 mm
  Szerokość: 13,1 mm
  Grubość: 5,4 mm (łącznie z pianką samoprzylepną 3M i magnesami)

  2.45 zł 1.99 zł netto

  Kupując więcej płacisz mniej:

  nettobrutto
  od 1 szt1.991.99
  od 300 szt1.931.93
  od 1000 szt1.841.84

  Uchwyt do identyfikatora LSBM-5

  2.45 zł 1.99 zł netto
Magnesy do identyfikatorów

Magnesy do identyfikatorów to bardzo wygodna i bezpieczna alternatywa dla innych metod mocowania plakietek imiennych do odzieży. Dawniej identyfikator przypinano do koszuli lub t-shirta za pomocą agrafki lub klipsa, później noszono na tzw. smyczy. Obecnie coraz częściej sięgamy po magnetyczne uchwyty do identyfikatorów. Skąd ta zmiana? Noszenie identyfikatora na agrafce sprzyjało pojawianiu się dziur w odzieży, a identyfikator wiszący na smyczy nie zawsze jest wygodny. Magnesy do identyfikatorów zapewniają bezinwazyjne mocowanie plakietek do dowolnych materiałów – zarówno bawełnianych koszul i t-shirtów, jak i grubszych swetrów czy marynarek. To rozwiązanie, które skutecznie zapobiega pojawianiu się niepożądanych dziur w odzieży, jednocześnie ograniczając do minimum ryzyko zgubienia identyfikatora.

Jak działają magnesy do identyfikatorów?

Magnesy do identyfikatorów działają na zasadzie przyciągania. Każdy uchwyt składa się z dwóch elementów. Pierwszy te metalowa płytka z taśmą samoprzylepną 3M aktywowaną dociskiem – taśma pozwala na trwałe i mocne połączenie płytki z identyfikatorem. Drugi to płytka z fabrycznie wklejonymi magnesami, której zadaniem jest pewne i mocne połączenie identyfikatora z odzieżą.

Magnesy do identyfikatorów – oferta sklepu Promagnesy

Jako marka specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości akcesoriów magnetycznych Klientom oferujemy niezawodne magnesy do identyfikatorów. Magnetyczne uchwyty na identyfikator doskonale sprawdzają się w środowisku biznesowym i branży edukacyjnej, korzystają z nich pracownicy służby zdrowia oraz innych instytucji, w których istotne jest korzystanie z identyfikatorów w pracy.

Klientów poszukujących skutecznego sposobu mocowania identyfikatorów do odzieży zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Promagnesy. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości uchwyty dedykowane do wszystkich typów tkanin.

ProMagnesy