Taśmy Neodymowe

Taśmy Neodymowe

Neodymowe taśmy magnetyczne w naszej ofercie

Oferujemy różnych rozmiarów taśmy magnetyczne wykonane z wysokiej klasy neodymu. Są dostępne w różnych rozmiarach (szerokość x długość). Nadają się do przyklejania na różnego typu powierzchnie metalowe, drewniane i z tworzyw sztucznych, bez konieczności użycia dodatkowych spoiw. Z jednej strony taśmy pokryte są substancją klejącą, aktywowaną za pomocą docisku. Ich montaż przebiega bezproblemowo i szybko. Za ich pomocą można stworzyć wygodną powierzchnię do wieszania metalowych narzędzi warsztatowych i kuchennych.

Neodymowe taśmy magnetyczne dla naszych Klientów

Wśród dostępnych znajdą Państwo wysokiej klasy taśmy magnetyczne, o sile udźwigu dochodzącej do 450 g na każdy cm2. Dzięki temu taśma może zostać wykorzystana także w profesjonalnych warsztatach do organizowania przechowywania narzędzi. W celu optymalizacji udźwigu, taśmy neodymowe wykorzystuję namagnesowanie wielobiegunowe.

Osoby zainteresowane zakupem neodymowych taśm magnetycznych zapraszamy do kontaktu z naszą firmą oraz składania zamówień. Chętnie pomożemy Państwu wybrać najlepszy zestaw dopasowany do konkretnego miejsca i zastosowania. Nasze taśmy oferujemy po najlepszych stawkach cenowych oraz pakujemy do wysyłki

ProMagnesy