Magnesy do wyławiania

magnesy do wyławiania

Magnesy dla wyławiania to funkcjonalne rozwiązanie nietypowych problemów. Doskonale sprawdzają się w sytuacjach, w których musimy „wyłowić” metalowy przedmiot z miejsca, do którego nie jesteśmy w stanie dostać się ręką, ani za pomocą żadnego innego narzędzia. Magnesy neodymowe dla wyławiania zapewniają dużą moc przyciągania, co przekłada się na łatwość podejmowania metalowych komponentów o różnych wielkościach z trudnodostępnych miejsc, także z głębokich szczelin i otworów. Ze względu na parametry użytkowe magnesy dla wyławiania doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i zastosowaniach przemysłowych. To także doskonały ekwipunek dla hobbystów zainteresowanych „poszukiwaniem” skarbów.

Magnesy dla wyławiania w zestawie

Ze względu na swoje zastosowanie magnesy do wyławiania najczęściej oferowane są w kompletnych zestawach zapewniających gotowość do użytku bezpośrednio po wyjęciu z opakowania. Zestaw dla wyławiania składa się z:

  • magnesu neodymowego,
  • liny polipropylenowej plecionej,
  • kauszy stalowej ocynkowanej,
  • ucha stalowego ocynkowanego,
  • rękawicy ochronnej,

Oferowany uchwyt magnetyczny dla wyławiania to rozwiązanie na bazie magnesu neodymowego wklejonego w stalową, ocynkowaną obudowę. Połączenie magnesu i obudowy tworzy układ magnetyczny pozwalający na zwiększenie faktycznego udźwigu chwytaka, dzięki czemu zestaw pozwala na „podbieranie” jeszcze cięższych komponentów. Ze względu na właściwości przyciągania metali najlepiej działa z ferromagnetykami. Z jego pomocą można z łatwością „wyłowić” elementy wykonane żelaza, niklu i kobaltu, a także praktycznie każdej stali o niskiej zawartości węgla. Metalowa obudowa zapewnia dodatkową ochronę magnesu przed uszkodzeniami mechanicznymi, a wykonany w niej gwint ułatwia montaż ucha montażowego.

Magnesy dla wyławiania w Hurtowni i Sklepie Promagnesy

Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferujemy magnesy dla wyławiania dostępne w kompletnych zestawach. Nasze zestawy bazują na parametrach magnesów neodymowych, dzięki czemu sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z aktualną ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Jesteśmy w stanie przygotować magnes dla wyławiania zgodnie z parametrami zadanymi przez klienta. Zapewniamy szybką realizację zamówień, wysoką jakość wszystkich komponentów zestawu oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy. W stałym asortymencie posiadamy szeroki wybór magnesów, wyrobów magnetycznych i akcesoriów do magnesów do różnych zastosowań.

ProMagnesy